Empero Dik Tip Pastane Derin Dondurucu, 40 Tepsi 40x60 cm EMP.70.95.02-40
Genel Özellikler
-40 kat 40x60 tepsi kapasitesi.
-Derin dondurucu için çalışma aralığı;-18 º C ,-20 º C
-220 V-230 V -1 +N -50 60 Hz elektrik gücü.
-”CFC Free” , R-134 A , Derin dondurucu için 404 A soğutucu gaz.
-40 kg/m3 yoğunluk.
-Elektronik, sıcaklık ve defrost kontrollü gösterge.
-Defrost esnasında otomatik su buharlaştırma.
-Sökülebilir havalandırmalı kompresör.
-Fanlı soğutma.
-48 mm kalınlığında “ozon dostu” poliüretan izolasyon.
-45 derecede sabit kendiliğinden kapanan kapılar.
-Alüminyum panelli,bakır borulu evaparatör.
-Paslanmaz çelik gövde.
Teknik Özellikler
-Ebat: 700x950x2050mm
-Ağırlık: 160 kg
-Net: 1.5 m3
-Güç: 0.70 kW
-Kapasite: 40 L
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stok Kodu
EMP.70.95.02-40
*16.054,72 TL den başlayan taksitlerle!
Fiyat (%20 KDV Dahil)
141.659,28 TL
Fiyat (%20 KDV Hariç)
118.049,40 TL
Genel Özellikler
-40 kg/m3 yoğunluk.
-Fanlı soğutma.
-Paslanmaz çelik gövde.
Teknik Özellikler
-Ebat: 700x950x2050mm
-Ağırlık: 160 kg
-Net: 1.5 m3
-Güç: 0.70 kW