Empero Ekmek Dilimleme Makinesi, 10 mm EMP.3001-10
Genel Özellikler
-0,37 kW 1400 D/Dk 220V motor gücü.
-Ekmek yüksekliğine göre ayarlanan baskı sistemi.
-Ayar kolu sayesinde ekmeği ezmeden ve parçalamadan keser.
-Kesme işlemi bitiminde makine otomatik olarak kapanır
-10 mm dilim kalınlığı.
-46 adet paslanmaz çelik bıçak
Teknik Özellikler
-Ebatlar: 717x686x1140 mm
-Ağırlık: 125 kg
-Net: 0.56 m3
-Güç: 0.22 kW
-Kapasite: 10 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stok Kodu
EMP.3001-10
*7.572,40 TL den başlayan taksitlerle!
Fiyat (%20 KDV Dahil)
66.815,28 TL
Fiyat (%20 KDV Hariç)
55.679,40 TL
Genel Özellikler
-10 mm dilim kalınlığı.
-46 adet paslanmaz çelik bıçak
Teknik Özellikler
-Ebatlar: 717x686x1140 mm
-Ağırlık: 125 kg
-Net: 0.56 m3
-Güç: 0.22 kW
-Kapasite: 10 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Empero Ekmek Dilimleme Makinesi, 10 mm EMP.3001-10 EMP.3001-10