Empero Tezgah Tipi Derin Dondurucu, 4 Kapılı EMP.255.60.02
Genel Özellikler
-Derin dondurucu için çalışma aralığı;-18 º C ,-20 º C .
-220 V-230 V -1 +N -50 60 Hz elektrik gücü.
-“CFC Free”, 404A soğutucu gaz.
-40 kg/m3 yoğunluk.
-Elektronik, sıcaklık ve defrost kontrollü gösterge.
-Defrost esnasında otomatik su buharlaştırma.
-Sökülebilir havalandırmalı kompresör.
-Fanlı soğutma.
-48 mm kalınlığında “ozon dostu” poliüretan izolasyon.
-45 derecede sabit kendiliğinden kapanan kapılar.
-Alüminyum panelli,bakır borulu evaparatör.
-Ayarlanabilir , paslanmaz çelik raf yuvaları, plastik kaplama iç raf.
-Paslanmaz çelik gövde.
Teknik Özellikler
-Ebat: 2550x600x850 mm
-Ağırlık: 190 kg
-Net: 1.3 m3
-Güç: 0.98 kW
-Kapasite: 550 litre
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stok Kodu
EMP.255.60.02
*12.846,86 TL den başlayan taksitlerle!
Fiyat (%20 KDV Dahil)
113.354,64 TL
Fiyat (%20 KDV Hariç)
94.462,20 TL
Genel Özellikler
-40 kg/m3 yoğunluk.
-Fanlı soğutma.
-Paslanmaz çelik gövde.
Teknik Özellikler
-Ebat: 2550x600x850 mm
-Ağırlık: 190 kg
-Net: 1.3 m3
-Güç: 0.98 kW